026 702 90 00
7

februari

2026

Workshop: Vlinders en motten tekenen of aquarellen

Door beeldend kunstenares Janske Hombergen

Meld je aan voor deze activiteit via info@janskehombergen.nl

Heb jij ook zoveel liefde voor de rijkdom die de natuur laat zien? Sta even stil en laat je verwonderen door haar schoonheid. Laat jezelf inspireren en leer in 4 verschillende tekenworkshops hoe je bloemen, planten, vlinders, insecten en nog veel mee rop verschillende wijzen kunt overbrengen op papier.

Tekenen begint bij goed kijken. Wat zie je nu eigenlijk en hoe krijg je dat in lijnen op papier? Janske geeft informatie en afdvies hoe je dit kunt aanpakken en begeleid je tijdens het tekenproces. Door het te gaan doen en te oefenen zul je verbaasd zijn over je eigen tekenresultaten!

Over de workshop:

Vlinders en motten symboliseren de dag en de nacht. Vlinders associëren we meestal met fraai en kleurrijk, motten met somber en lelijk, maar is dat eigenlijk wel echt zo? Samen kijken we gedetailleerd naar de schubben, haren en ioniserende kleuren van deze wonderlijke vleugeldieren zodat je ze op eigen wijze in een tekening of een schildering met aquarel kunt vertalen.

Praktische informatie:

  • Deelname aan een enkele workshop kost €27,50. Deelname aan 3 workshops kost €75,-
  • Voor beginners tot gevorderden
  • Graag zelf papier, potlood, gum, liniaal en water of aquarelverf meenemen
  • De workshop is van 13.30 tot 15.30
  • Locatie: Molenplaats Sonsbeek, Zijpendaalseweg 24A, Arnhem

Meer informatie of aanmelden voor de workshop?

Stuur dan een e-mail naar: info@janskehombergen.nl


Kom je ook?

 Wanneer
07-02-2026 13:30 t/m 15:30

 Locatie
Molenplaats Sonsbeek, Zijpendaalseweg 24a, Arnhem

 Kosten
€ 27.50 / per persoon

Ontdek de natuur


Ga naar de inhoud