026 702 90 00
15

december

2021

Vrijwilligers genomineerd voor Arnhemse Stadsprijs

In Arnhem zijn bijna 40.000 vrijwilligers actief. Zij zijn de Helden van Arnhem. Zo ook op onze locaties. Hoe belangrijk en onmisbaar het werk van onze vrijwilligers is, viel ook een bezoekster van Stadsboerderij Presikhaaf op. Zij vond dat onze vrijwilligers wel eens extra in het zonnetje gezet mochten worden en nam contact op met de Arnhemse Stadsprijs voor vrijwilligerswerk. Met trots mochten onze vrijwilligers vandaag hun nominatie in ontvangst nemen met de woorden: “Dankzij de vrijwilligers ziet de stadsboerderij er altijd verzorgt uit en hebben de dieren het er goed. Ze laten Arnhemse kinderen alles leren, zien en beleven over het boerenleven”.

Vrijwilligster Irene van Stadsboerderij Presikhaaf neemt de oorkonde in ontvangst.

Een bijzonder moment, en meer dan verdiend! Bedankt aan al onze vrijwilligers! Waar zouden we zijn zonder jullie?

 

 

 


Ontdek de natuur